Ryšių Įranga

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter

Rating
€80.60





Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter

Savybės

*Puikus Mechaninė,Mažas Dydis

*Didelis Patikimumas

*Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių

*Didelis kanalų skaičius

*Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas

Programos

*FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON)

*Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos)

*Vietiniai tinklai (LAN)

*Bandymo įranga

*Pasyvus optinių tinklų(PON)

Specifikacijas 1 1xN (jungtis) (Kanalų Skaičius) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Veiklos Wavelenth) 1260 į 1650 P Insertion Loss Lygis 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Lygio (Insertion Loss 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Vienodumo) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Grįžti Nuostolių) daugiau nei 55 (Kryptingumas) daugiau nei 55 (Tipo pluošto) ITU G657A (darbinės temperatūros) nuo -40 iki 85 straipsnio Galiuku ilgio) - 1 m ar 1,5 m ar individualų

Užsisakyti Informacijos

Programuojamieji loginiai valdikliai (plv Uosto Tipas Kabelio Tipas Pluošto Ilgis Jungties Tipas, Pakuotės Stilius

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Kiti Patikslinti

0,25 mm Plikas pluošto

Juostelės Pluošto

Ventiliatorius-iš 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabelio

3.0 mm Kabelio

1 metras

2 metrų

3 metrų

Kiti patikslinti

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Kiti Patikslinti

Nerūdijančio plieno įvorė

Plastikiniai Modulis

19 1U Rack Mount

Kiti Patikslinti

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

  • Jungtis: SC/UPC
  • Kryptingumas: daugiau nei 55dBm
  • Pluošto Ilgis: 0,5 m
  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER
  • Įterpties Nuostoliai: 10.5 dBm
  • Veiklos Bangos Ilgis : 1260nm-1650nm
  • Punktas: 1*8 PLC Splitter
  • Pluošto Skersmuo: 0,9 mm
  • Darbinė temperatūra: -40~85
  • Grįžti Nuostolių: daugiau nei 55dBm
  • Modelio Numeris: HY-PLC

  • Pakuotės Dydis: 29cm x 14cm x 2cm (11.42in x 5.51in x 0.79in)
  • Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)