Yra juoda, mėlyna 2 spalvas galima pasirinkti, ir mes galime pritaikyti AC110V versija taip pat!!

Ši mašina su garso muzika labiausiai muzikos MARANTZ stiprintuvas yra modeliuojama, priekinis įėjimas naudoja labiausiai klasikinis MARANTZ HDAM Grandinės, įvesties etapas yra arti charakteristikos elektronų vamzdis Lauko poveikis vamzdis , Apvalios, purus, švelnus ir žavinga, pilnas oro. Išėjimo etape, naudojant aukso antspaudas MJE15024 MJE15025, Garsas labai kilnus, spalvingas, dinamiškas ir žemo dažnio visa, kas nei dažniausiai naudojamas Sanken, Toshiba puikios, tačiau kaina yra brangi, šiuo metu tik 1000 juanių virš mašina. Kitos mašinos diržas. 3 garso įvesties funkcijos Tuo pačiu metu, gali būti lengvai prijungtas prie kelių šaltinių yra labai patogu naudoti. Visa tai yra veikiamas oro, aušinimo Visas aliuminio važiuoklės, aukštos kokybės atmosferą.

Kol yra klientų, atspindi pakuotės yra ne vietoje, dėl kurių padaroma žala mašina, ir dabar turi sustiprinti pakuotės, tačiau taip pat pridūrė, apsaugos medvilnės, norėdami išspręsti problemą, prieš likusias problemas, prašome būti tikri, kad pirkimo, taip

Tai vairo stiprintuvo veikimas yra labai platus, jo varomoji jėga, ir veiksmingumą, gali būti sakė, kad pirmos klasės lygį (sveiki atvykę į palyginti PK), išsami stumti kainą rinkoje 5000 Virš langelį.

Parametrai:

Išėjimo galia: 80W+80W (8 Omai) Dažnių diapazonas: 15HZ-50KHZ

Harmoninis iškraipymas: mažesnis arba lygus 0.005%20W/1KHZ

Apkrovos varža: 2-16 ohm

Signalo ir triukšmo santykis: 105DB

Įėjimo impedansas / jautrumas: 47KOHMS/220MV

Įvesties režimas: RCA

Maitinimas: AC220V/50-60HZ

Grynasis svoris: apie 6 kg

Dydis: 300 pločio ir 80 aukštas, 211 giliai

Išvaizda ekranas:

Aukštos klasės atmosferą visą aliuminio lydinio struktūros, faktinis skaičius 2000 juanių lygio mašina yra taip pat daug plieninė važiuoklė, tik priekinis skydelis naudojamas aliuminio lydinio.

2 kietas visą Aliuminio Lydinio rankenos kairėje pusėje garso įvesties jungiklis mygtukas, garso reguliavimo rankenėlę

Su audition Aukso Vakarų Ascot ir Tanner garsiakalbis.

Bendras išdėstymas ir medžiagų naudojimas, nėra jokių mašina galima palyginti su keletą gamyklų, griežtas ir protinga, šiek tiek panašus modelis Britų džentelmenas prekės galios stiprintuvo.

Tai garsaus naujas APIE MJ15024 vamzdis 10525 250W maksimali galia išsklaidymo, 16A didelės išėjimo srovė, daug daugiau, nei "Toshiba" ir sanken. Ešerys yra labai geras.

Japonijos ELNA-AUDIO garso specialią talpą, garso saldus, natūralus, analizė stiprybės intensyvumo lygis yra vietoje.

Tai HDAM core grandinės, MARANTZ ' s classic, Lauko poveikis vamzdis su įėjimo etapų charakteristikos elektronų vamzdis, Apvalios, purus, švelnus ir žavinga, pilnas oro

Japonijos OMRON relinės apsaugos grandinės, taip, kad stiprintuvas ir garsiakalbiai dirba bet kuriuo metu, kad darbas saugus

3 būdas neardomieji relay signalo perjungimas, grandinės, vienu metu gali dirbti su įvairių garso įvesties.

3 garso įvesties signalo ir 2 garso išvesties, naudojant vario laidų ragų kristalų skiltis, ne juodas oksidas.

250W didelės galios bedeguonį varį ne pertrauka žiedas transformatorius, energijos basic.

Garso šaltinio pasirinkimo Derinimo ir tuningas, mes visi rimtai CD, Kaip standartinę garso įvesties signalo, naudojant bendrą geros garso kokybės CD Diske jį derinti. Taigi mašina į šaltinį reikalavimai didesni, nebuvo išgirsti gerą poveikį gali norėti pradėti nuo šaltinio, tobulėti, manau, kad geras derlius. Už prijungtas prie kompiuterio, kaip šaltinis, negali pasiekti idealų poveikį, rekomenduojama, kad nepriklausomi garso plokštės konfigūracija, siekiant pagerinti garso kokybę ir žaisti amp optimalų našumą. Nes anksčiau šaltinis turi CD šaltinis garso lygio produkcija, kartais išėjimo įtampa atskirų prietaiso garso, dėl skirtingos iškraipymo ar neturite geras balsas, prašome pasitikrinti savo audio standartas. Pabandykite pirkti standartinių garso įrangos, kad būtų pasiekti geriausiai tinka galia klausytis reikalavimus.

Garsiakalbio pasirinkimas: Ši mašina gali būti suporuotas su jautrumas 86db Aukščiau, varža 4-----16 Ohm Galia 20------150w Garso lauke . Geras kalbėtojas gali išeiti geras poveikis, jei garsiakalbis nėra gera, tada tai nėra gerai. Garsas yra visas sistemas, o ne nuoroda yra gera, todėl, prašome, kreipkitės į gerų patarimų prieš perkant.

Tinkamas vertybes Į mašiną iš geros garso efektai, bus atlikti per. Galios stiprintuvas-paprastai per savaitę po jos, tačiau, jei tai yra naujas garsiakalbis yra reikalaujama, 200, Kai buvau vaikas geriau. Galios stiprintuvas ir garsiakalbiai reikia sudeginti. Naują mašiną, kaip ir automobilių, taip pat reikia paleisti. Taigi, mašina gavo nėra rodomi, tikimasi, balso Pirmą nesijaudinkite, pirma pertrauka. Nes žmonių ausis taip pat reikia prisitaikyti prie garso naują mašiną. Muzikos reikia kantrybės ir atviru požiūrį, todėl klausytis audio taip pat gali tegul žmogaus protas atviros, ramią nuotaiką. Įranga yra galutinė išraiška perdavimo autoriaus jausmus, galite pereiti yra tikrai geras stiprintuvas, nepaisant to, kad kainos aukštos ir žemos. Kaip ilgai, kaip garso ir savo jausmus rezonuoja jis teisus, Tai geras stiprintuvas!!!

 • kanalai: 2 (2.0)
 • Tipas: Pradinio Stiprintuvo
 • Maksimali Galia Vienam Kanalui: 101-130W
 • Galios stiprintuvo tipas: HIFI stiprintuvas
 • Prekės Pavadinimas: weiliang garso
 • Pakuotė: Taip
 • Varža: 2-8ohm
 • spalva: Sidabro spalvos, Juodos spalvos
 • Svoris: 6 kg
 • Spalva Klasifikacija: BALTA JUODA
 • Ar etapą: hifi
 • Modelio Numeris: A2
 • Modelis: A2

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Dydis: 33cm x 22cm x 12cm (12.99in x 8.66in x 4.72in)
 • Pakuotės Svoris: 6.5kg (14.33lb.)